Forum Szaliki Klubowe Strona Główna

 Bilety + Programy

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Wojtex216



Dołączył: 26 Lut 2012
Posty: 10
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Sob 20:32, 06 Kwi 2013    Temat postu: Bilety + Programy

Witam!
Kolekcjonuję bilety i programy związane z podkarpackim sportem.
Okazjonalnie zbieram też wszystkie inne bilety sportowe (cały świat, wszystkie dyscypliny).
Oto spis pamiątek z Podkarpacia który prowadzę. Pozostałych biletów nie mam spisanych ale może kiedyś to uczynię.
Zapraszam na moją nowo powstałą stronę [link widoczny dla zalogowanych] na którą powoli wklejam skany niektórych moich biletów.

BILETY:

Astra Medynia Głogowska
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Kotwica Korczyna (28.08.2011)
Bizon Medyka
Bizon Medyka (12.05.2002)
Błażowianka Błażowa – Górnovia Górno (16.10.2011)
Błękitni Ropczyce
Błękitni Ropczyce
Błękitni Ropczyce
Błękitni Ropczyce
Błękitni Ropczyce
Błękitni Ropczyce
Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica (26.05.2007)
Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa (25.08.2007)
Błękitni Ropczyce (jesień 2012)
Brzostowianka Brzostek
Brzostowianka Brzostek
Burza Rogi
Burza Rogi (A-klasa)
CCC Dąbrówki
Chemik Pustków
Cosmos Nowotaniec (IV liga)
Crasnovia Krasne
Crasnovia Krasne
Czarni Czudec
Czarni Jasło
Czarni Jasło
Czarni Jasło (III liga)
Czarni Jasło – Sandecja Nowy Sącz (TOW)
Rafineria Czarni Jasło
Rafineria Czarni Jasło
Rafineria Czarni Jasło
Gamrat Czarni Jasło
Czarni Jasło – Bieszczady Ustrzyki Dolne (26.08.1998)
Czarni Jasło (19-26.06.2010) Jubileusz 100-lecia
Czarni Jasło (2012/2013)
Czarni Pawłosiów
Czarnovia Czarna
Czarnovia Czarna
Czuwaj Przemyśl
Czuwaj Przemyśl
Czuwaj Przemyśl
Czuwaj Przemyśl
Czuwaj Przemyśl
Czuwaj Przemyśl – Okocimski Brzesko (03.08.1997)
Czuwaj Przemyśl – GKS Bełchatów (17.08.1997)
Czuwaj Przemyśl – Korona Kielce (24.08.1997)
Czuwaj Przemyśl – NTP Włocławsko (06.09.1997)
Czuwaj Przemyśl – Ceramika Opoczno (20.09.1997)
Czuwaj Przemyśl – Hutnik Kraków (19.10.1997)
Czuwaj Przemyśl – Cracovia Kraków (04.10.1997)
Czuwaj Przemyśl – Stal Stalowa Wola (02.11.1997)
Czuwaj Przemyśl (wiosna 1998 – karnet)
Czuwaj Przemyśl – Wawel Kraków (15.03.1998)
Czuwaj Przemyśl – Warmia Olsztyn (04.04.1998)
Czuwaj Przemyśl – Avia Świdnik (03.06.1998)
Czuwaj Przemyśl – Unia Tarnów (10.06.1998)
Czuwaj Przemyśl – Szarotka Uherce(08.04.2001)
Czuwaj Przemyśl – Bizon Medyka (16.09.2001)
Czuwaj Przemyśl – Orzeł Przeworsk (30.09.2001)
Czuwaj Przemyśl – MKS Radymno (14.10.2001)
Czuwaj Przemyśl – Huragan Gniewczyna (23.03.2002)
Czuwaj Przemyśl – Budowlani Szówsko (27.04.2002)
Czuwaj Przemyśl – Golbalux Wiązownica (18.05.2002)
Czuwaj Przemyśl – Sanoczanka Święte (29.05.2002)
Czuwaj Przemyśl – Huragan Gniewczyna (01.09.2002)
Czuwaj Przemyśl – Piast Tuczempy (21.09.2002)
Czuwaj Przemyśl – Bizon Medyka (05.10.2002)
Czuwaj Przemyśl – Unia Łukawiec (19.10.2002)
Czuwaj Przemyśl – MKS Radymno (29.03.2003)
Czuwaj Przemyśl – Leśnik Bircza (16.04.2003)
Czuwaj Przemyśl - LKS Szówsko (07.05.2003)
Czuwaj Przemyśl – MKS Przeworsk (18.05.2003)
Czuwaj Przemyśl – JKS Jarosław (31.05.2003)
Czuwaj Przemyśl – LKS Grzęska (14.06.2003)
Czuwaj Przemyśl – Unia Łukawiec (23.08.2003)
Czuwaj Przemyśl – Start Pruchnik (13.09.2003)
Czuwaj Przemyśl – Orzeł Przeworsk (05.10.2003)
Czuwaj Przemyśl – Huragan Gniewczyna (19.10.2003)
Czuwaj Przemyśl – Golbalux Wiązownica (02.11.2003)
Czuwaj Przemyśl – Piast Tuczempy (20.03.2004)
Dynovia Dynów
Dynovia Dynów (IV liga)
Dynovia Dynów – Nafta Jasło (IV liga)
Igloopol Dynów (20.04.1993)
Elektrociepłownia Rzeszów (2005/2006)
Galicja Cisna – Ceramika Opoczno (28.08.2002) PP
Głogovia Głogów – Sanovia Lesko (jesień 2001)
Głogovia Głogów – Resovia Rzeszów (wiosna 2002)
Głogovia Głogów – MKS Kańczuga (wiosna 2002)
Głogovia Głogów - Górnovia Górno (wiosna 2002)
Głogovia Głogów – Nafta Jedlicze (wiosna 2002)
Głogovia Głogów – LKS Zaczernie (wiosna 2003)
Głogovia Głogów – Igloopol Dębica (wiosna 2004)
Głogovia Głogów – Czarnovia Czarna (wiosna 2004)
Głogovia Głogów - Lechia Sędziszów (wiosna 2004)
Głogovia Głogów – Stal Łańcut (jesień 2005)
Górnik Strachocina – Kotwica Korczyna
Górnovia Górno
Granica Stubno
Granica Stubno – Syrenka Roźwienica (07.08.2005)
Granica Stubno – JKS Jarosław (21.08.2005)
Granica Stubno – MKS Radymno (31.08.2005)
Granica Stubno – PKS Babice (23.09.2007)
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Huragan Gniewczyna
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
Kolejarz/Igloopol Dębica
Kolejarz/Igloopol Dębica
Kolejarz/Igloopol Dębica
Igloopol Dębica – Wisłoka Dębica (15.10.2011)
Izolator Boguchwała
Izolator Boguchwała
Izolator Boguchwała
Izolator Boguchwała
Izolator Boguchwała
Jawor Krzemienica
Jawor Krzemienica – Stal Łańcut (11.09.2005)
Jedność Niechobrz – Start Brzóza Stadnicka (22.05.2008)
Jedność Niechobrz – Błażowianka Błażowa (01.06.2008)
Jedność Niechobrz – Wólczanka Wólka Pełkińska (28.09.2013)
JKS Jarosław
JKS Jarosław
JKS Jarosław
JKS Jarosław
Kamax Kańczuga
Kamax Kańczuga – Wisłoka Dębica (23.06.1996)
Kamax Kańczuga – Wisłoka Dębica 13.04.1997)
Kamax Kańczuga – Czuwaj Przemyśl (14.05.1997)
Kamax Kańczuga – Hetman Zamość (23.09.1998) PP
Kamax Kańczuga – Kolbuszowianka Kolbuszowa (03.05.2000)
Kamax Kańczuga – Unia Nowa Sarzyna (18.08.2001)
MKS Kańczuga
MKS Kańczuga (2009) 4 liga
Kaskada Kamionka
Kolbuszowianka Kolbuszowa
Kolbuszowianka Kolbuszowa
Kolbuszowianka Kolbuszowa
Kolbuszowianka Kolbuszowa
Kolejarz Dębica – Chemik Pustków (31.08.2002)
Krośnianka Karpaty Krosno
Krośnianka Karpaty Krosno
Krośnianka Krosno
Karpaty Krosno
Karpaty Krosno
Karpaty Krosno
Karpaty Krosno
Karpaty Krosno
Karpaty Krosno – Polonia Warszawa
Karpaty Krosno (wiosna 2010)
Karpaty Krosno (jesień 2010)
Karpaty Krosno (wiosna 2011)
Karpaty Krosno (2011/2012)
Karpaty Krosno (2011/2012)
Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl (23.10.2011)
Karpaty Krosno – Tomasovia Tomaszów Lub. (05.11.2011)
Karpaty Krosno – Lublinianka Lublin (15.08.2012)
Karpaty Krosno – Unia Nowa Sarzyna (14.09.2012)
Karpaty Krosno – Czarni Jasło (13.04.2013)
Karpaty Krosno – Stal Sanok (24.08.2013)
Karpaty krosno – Omega Stary Zamość (15.08.2013)
Karpaty Krosno – Piast Gliwice (07.09.2013) TOW
Karpaty Krosno – Widzew Łódź (13.10.2013) TOW
Karpaty Krosno – JKS Jarosław (09.11.2013)
KS Podwolina – Olimpia Pysznica (02.08.2009)
KS Przybyszówka
KS Zaczernie
KS Zaczernie – Igloopol Dębica (V liga)
KS Limblach Zaczernie (IV liga)
KS Limblach Zaczernie (III liga)
Lechia Sędziszów Młp.
Lechia Sędziszów Młp.
Lechia Sędziszów Młp. – Kolejarz/Igloopol Dębica (10.04.2004)
Leśnik Baligród
Leśnik Bircza
LKS Głowienka – Burza Rogi (02.04.2006)
LKS Głowienka (jesień 2012)
LKS Jasionka
LKS Łąka – Górnovia Górno (28.08.2010)
LKS Skołoszów
LKS Skołyszyn
LKS Stobierna-Krzywe – Werynianka (B-klasa) / KS Stobierna- Błękitni Żołynia (A-klasa)
LKS Trzebownisko
LZS Budo-Instal Turbia
LZS Kantor Turbia – Pogoń Leżajsk
LZS Kantor Turbia – Piast Tuczempy
Lotniarz Bezmiechowa
Marabunda Stobierna – Stal Łańcut (19.05.2007)
Markiewicza Krosno
MKS Radymno – Czarni Jasło (18.09.1999)
Mokrzyszów Tarnobrzeg
Nafciarz Bóbrka
Nafta Jasło
Nafta Jedlicze
Nafta Jedlicze
Nafta Jedlicze
Nafta Jedlicze
Nafta Jedlicze – Start Rymanów (21.09.2003)
Nafta Jedlicze – Galicja Cisna (18.04.2007) PP
Nafta Jedlicze - Wisłoka Nowy Żmigród (26.08.2007)
Orzeł Przeworsk
Orzeł Przeworsk
Orzeł Przeworsk
Orzeł Przeworsk
Partyzant Targowiska (III liga
Partyzant Targowiska (IV liga)
Partyzant targowiska – Orzeł Przeworsk (29.08.2009)
Partyzant Targowiska – Karpaty Krosno (02.04.2011)
Piast Tuczempy
Piast Tuczempy
Piast Tuczempy
Piast Tuczempy – Garbarnia Kraków (18.07.2012) PP
Piast Miejsce Piastowe
Piast Nowa Wieś – Stal Mielec (04.08.1999)
PKS UNUM Babice
PKS UNUM Babice
Pogoń Leżajsk
Pogoń Leżajsk
Pogoń-Sokół Lubaczów
Polonia Przemyśl
Polonia Przemyśl (III liga)
Polonia Przemyśl – Pogoń Leżajsk (09.11.1996)
Polonia Przemyśl – Siarka Tarnobrzeg (07.11.1998)
Polonia Przemyśl – Dalin Myślenice (19.09.1998)
Polonia przemyśl – Błękitni Kielce (03.10.1998)
Polonia Przemyśl – Czuwaj Przemyśl (27.03.1999)
Polonia Przemyśl – Proszowianka Proszowice (04.08.2001)
Polonia Przemyśl – Stal Stalowa Wola (29.08.2001)
Polonia Przemyśl – Cracovia Kraków (15.09.2001)
Polonia Przemyśl – Łada Biłgoraj (13.10.2001)
Polonia Przemyśl – Pogoń Leżajsk (27.10.2001)
Polonia Przemyśl – Sandecja Nowy Sącz (16.03.2002)
Polonia Przemyśl – Górnik Wieliczka (01.05.2002)
Polonia Przemyśl – Lewart Lubartów (11.05.2002)
Polonia Przemyśl – LKS Niedźwiedź (25.05.2002)
Polonia Przemyśl – Pogoń Staszów (08.06.2002)
Polonia Przemyśl – Nida Pińczów (24.08.2002)
Polonia Przemyśl – Unia Tarnów (28.09.2002)
Polonia Przemyśl – Stal Rzeszów (03.11.2002)
Polonia II Przemyśl – Czuwaj Przemyśl (26.10.2003)
Polonia Przemyśl – Pogoń Leżajsk (04.06.2005)
Polonia Przemyśl – Kolbuszowianka (03.05.2008)
Polonia Przemyśl (2011/2012)
Polonia Przemyśl – Siarka Tarnobrzeg (02.06.2012)
Polonia Przemyśl (2012/2013)
Polonia Przemyśl (2012/2013)
Przełęcz Dukla
Przełom Besko
Radomyślanka Radomyśl
Radomyślanka Radomyśl
Radosan Radomyśl nad Sanem
Resovia Rzeszów
Resovia Rzeszów
Resovia Rzeszów
Resovia Rzeszów
Resovia Rzeszów
Resovia Rzeszów
Resovia Rzeszów
Resovia Rzeszów (??? jesień)
Resovia Rzeszów (2000)
Resovia Rzeszów (00/01)
Resovia Rzeszów (00/01)
Resovia Rzeszów (2002 wiosna)
Resovia Rzeszów (2003 jesień)
Resovia Rzeszów (2003 jesień)
Resovia Rzeszów – Tomasovia Tomaszów (17.04.2004)
Resovia Rzeszów – Stal Rzeszów (12.06.2004)
Resovia Rzeszów (2005 wiosna)
Resovia Rzeszów (2005 wiosna)
Resovia Rzeszów (2006 wiosna)
Resovia Rzeszów (2006 jesień)
Resovia Rzeszów (2007 jesień)
Resovia Rzeszów (2007 wiosna
Resovia Rzeszów (2008 wiosna)
Resovia Rzeszów – Stal Rzeszów (31.05.2008)
Resovia Rzeszów (2008 jesień)
Resovia Rzeszów (2009 wiosna)
Resovia Rzeszów – Stal Rzeszów (26.04.2009)
Resovia Rzeszów (2009 jesień) karnet
Resovia Rzeszów (09/10)
Resovia Rzeszów - Stal Rzeszów (26.09.2009)
Resovia Rzeszów (2010 wiosna) karnet
Resovia Rzeszów (2010 jesień) karnet
Resovia Rzeszów – Stal Rzeszów (jesień 2010)
Resovia Rzeszów – Wisła Kraków (04.09.2010)
Resovia Rzeszów (2011 wiosna)
Resovia Rzeszów – Podbeskidzie Bielsko-Biała (23.08.2011) PP
Resovia Rzeszów – Wigry Suwałki (03.09.2011)
Resovia Rzeszów – Stal Stalowa Wola (16.10.2011)
Resovia Rzeszów – Stomil Olsztyn (14.04.2012)
Resovia Rzeszów – Stal Stalowa Wola (13.10.2012)
Resovia Rzeszów – Siarka Tarnobrzeg (18.11.2012)
Retman Ulanów (2013)
Roztocze Narol – Sokół Sieniawa (V liga)
Roztocze Narol – MKS Radymno (V liga)
Roztocze Narol – Granica Stubno (V liga)
Roztocze Narol – Zdrój Horyniec (V liga)
Rzemieślnik Pilzno
Rzemieślnik Pilzno (IV liga)
Rzemieślnik Pilzno (03.05.200?)
Rzemieślnik Pilzno (19.09.200?)
Rzemieślnik Pilzno – MKS Radymno(25.03.2001)
Rzemieślnik Pilzno – Stal Mielec (17.03.2002)
Rzemieślnik Pilzno – MKS Kańczuga/Czarni Jasło (14,25.08.2002)
Sanovia Lesko - Kotwica Korczyna (06.06.2010)
Sanovia Lesko – LKS Pisarowce (25.03.2012)
Sawa Sonina – Górnovia Górno
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg (29.01.1995)
Siarka Tarnobrzeg (28.01.1999)
Siarka Tarnobrzeg (jesień 1999) karnet
Siarka Tarnobrzeg (27.01.2002)Turniej Halowy
Siarka Tarnobrzeg (wiosna 2013)
Siarka Tarnobrzeg (jesień 2013)
Sokołowianka Sokołów Małopolski
Sokół Kolbuszowa Dolna – Czarni Sosnowiec (13.04.2005) PP Kobiet
Sokół Nisko
Sokół Nisko
Stal Łańcut
Stal Łańcut
ŁKS Łańcut 2008/2009
Stal Łańcut 2011/2012
Stal Mielec
Stal Mielec
Stal Mielec
Stal Mielec
Stal Mielec
Stal Mielec
Stal Mielec
Stal Mielec
Stal Mielec
Stal Mielec (II liga)
Stal Mielec (II liga)
Stal Mielec (II liga)
Stal Mielec (IV liga)
Stal Mielec (V liga)
Stal Mielec (V liga)
Stal Mielec (V liga)
Stal Mielec Oldboys – Reprezentacja Polski lata 70.
Stal Mielec – Ruch Chorzów (23.04.1994)
Stal Mielec – Wisła Kraków (01.05.1994)
Stal Mielec – Zawisza Bydgoszcz (14.05.1994)
Stal Mielec – ŁKS Łódź (28.05.1994)
Stal Mielec – Polonia Warszawa (05.06.1994)
Stal Mielec – Stal Stalowa Wola (30.07.1994)
Stal Mielec – Warta Poznań (17.09.1994)
Stal Mielec – Hutnik Kraków (15.10.1994)
Stal Mielec – Sokół Pniewy (22.10.1994)
Stal Mielec – Zagłębie Lubin (22.03.1995)
Stal Mielec – Legia Warszawa (08.04.1995)
Stal Mielec – Stomil Olsztyn (19.04.1995)
Stal Mielec – Pogoń Szczecin (26.08.1995)
Stal Mielec – ŁKS Łódź (09.09.1995)
Stal Mielec – Sokół Pniewy (20.09.1995)
Stal Mielec – Olimpia Poznań (24.09.1995)
Stal Mielec – Siarka Tarnobrzeg (21.10.1995)
Stal Mielec – Widzew Łódź (04.11.1995)
Stal Mielec – Sokół Pniewy (22.11.1995) PP
Stal Mielec – Hutnik Kraków (30.03.1996)
Stal Mielec – Raków Częstochowa (24.04.1996)
Stal Mielec - GKS Bełchatów (15.05.1996)
Stal Mielec – Legia Warszawa (05.06.1996)
Stal Mielec – Jeziorak Iława (27.07.1996)
Stal Mielec – Resovia II Rzeszów (16.08.1998)
Stal Mielec – Victoria Czermin(06.09.1998)
Stal Mielec – Grodziszczanka Grodzisko (27.09.1998)
Stal Mielec – Włókniarz Rakszawa (11.10.1998)
Stal Mielec – Korona Załęże (23.10.1998)
Stal Mielec (09.01.1999)
Stal Mielec – Wisła Kraków (18.06.1999) TOW
Stal Mielec – Kolbuszowianka Kolbuszowa (21.07.1999)
Stal Mielec – Unia Nowa Sarzyna (07.08.1999)
Stal Mielec – Sokół Sokołów Młp. (29.08.1999)
Stal Mielec – JKS Jarosław (08.09.1999)
Stal Mielec – Brzozovia Brzozów (25.09.1999)
Stal Mielec – Strug Tyczyn (09.10.1999)
Stal Mielec – Karpaty Krosno (23.10.1999)
Stal Mielec – Kamax Kańczuga (06.11.1999)
Stal Mielec – Izolator Boguchwała (12.08.2000)
Stal Mielec – Błękitni Ropczyce (23.08.2000)
Stal Mielec – MKS Radymno (03.09.2000)
Stal Mielec – Unia Nowa Sarzyna(18.03.2001)
Stal Mielec – Górnovia Górno (25.03.2001)
Stal Mielec – Kamax Kańczuga (08.04.2001)
Stal Mielec – Pogoń Leżajsk(13.05.2001)
Stal Mielec – Strug Tyczyn(27.05.2001)
Stal Mielec – Wisła Kraków (30.06.2001) TOW
Stal Mielec – Resovia (18.08.2001)
Stal Mielec – MKS Kańczuga (01.09.2001)
Stal Mielec – Górnovia Górno (15.09.2001)
Stal Mielec – Strug Tyczyn (10.11.2001)
Stal Mielec – Unia Nowa Sarzyna (09.03.2002)
Stal Mielec (10.04.2002)
Stal Mielec – Stal Sanok (13.04.2002)
Stal Mielec – Izolator Boguchwała (27.04.2002)
Stal Mielec – Głogovia Głogów (18.05.2002)
Stal Mielec – Nafta Jedlicze (01.06.2002)
Stal Mielec – JKS Jarosław (16.06.2002)
Stal Mielec – Galicja Cisna (10.08.2002)
Stal Mielec – Syrenka Roźwienica (21.08.2002)
Stal Mielec – Izolator Boguchwała (07.09.2002)
Stal Mielec – Sanovia Lesko (21.09.2002)
Stal Mielec – MKS Kańczuga (05.10.2002)
Stal Mielec – Rafineria Jasło (19.10.2002)
Stal Mielec – Lechia Sędziszów (23.03.2003)
Stal Mielec – Sokół Nisko (03.04.2003)
Stal Mielec – Unia Nowa Sarzyna (06.04.2003)
Stal Mielec – Górnovia Górno (30.04.2003)
Stal Mielec – Wisłoka Dębica (06.06.2003)
Stal Mielec – Cracovia Kraków (27.07.2003) TOW
Stal Mielec – Galicja Cisna (06.09.2003)
Stal Mielec – Czarni Jasło (09.11.2003)
Stal Mielec – JKS Jarosław (12.06.2004)
Stal Mielec – Izolator Boguchwała (24.09.2005)
Stal Mielec (28.09.2005)
Stal Mielec – Spartakus Szarowola (31.03.2010)
Stal Mielec (wiosna 2011)
Stal Mielec – Partyzant Targowiska (17.03.2012)
Stal Mielec – Orlęta Łuków (06.10.2012)
Stal Mielec (wiosna, III liga)
Stal Mielec – Wigry Suwałki (31.08.2013)
Stal Mielec – Stal Rzeszów (29.09.2013)
Stal Mielec – Olimpia Elbląg (17.11.2013)
Stal Nowa Dęba
Stal Nowa Dęba (IV liga)
Stal Nowa Dęba (IV liga)
Stal Nowa Dęba (IV liga)
Stal Rzeszów
Stal Rzeszów
Stal Rzeszów
Stal Rzeszów
Stal Rzeszów
Stal Rzeszów
Stal Rzeszów
Stal Rzeszów
Stal Rzeszów
Stal Rzeszów
Stal Rzeszów
Stal Rzeszów
Stal Rzeszów
Stal Rzeszów
Stal Rzeszów
Stal Rzeszów (Kibice Gości)
Stal Rzeszów (rezerwowy)
Stal Rzeszów – Resovia Rzeszów
Stal Rzeszów - Hetman Zamość
Stal Rzeszów – Wierna Małogoszcz
Stal Rzeszów – Wisła Kraków (19.06.1999) TOW
Stal Rzeszów (wiosna 2001) karnet
Stal Rzeszów – Rafineria/Czarni Jasło (11.05.2002)
Stal Rzeszów – MKS Kańczuga (25.05.2002)
Stal Rzeszów – Górnovia Górno (09.06.2002)
Stal Rzeszów – Resovia Rzeszów (15.06.2002)
Stal Rzeszów – Siarka Tarnobrzeg
Stal Rzeszów – Górnik Wieliczka
Stal Rzeszów – Hutnik Kraków
Stal Rzeszów – Cracovia Kraków
Stal Rzeszów – Sandecja Nowy Sącz (D. Papierz)
Stal Rzeszów – Sandecja Nowy Sącz
Stal Rzeszów – Skawinka Skawina
Stal Rzeszów – LKS Niedźwiedź
Stal Rzeszów – Proszowianka Proszowice
Stal Rzeszów – Unia Tarnów (M. Rusin)
Stal Rzeszów - Nida Pińczów (M. Kędzior)
Stal Rzeszów – Polonia Przemyśl (Ł. Jankowski)
Stal Rzeszów – Polonia Przemyśl (W. Pszeniczny)
Stal Rzeszów – Korona Kielce (T. Walat)
Stal Rzeszów – Korona Kielce (M. Iwanowski)
Stal Rzeszów – Korona Kielce (D. Grębowski)
Stal Rzeszów – Lewart Lubartów (M. Kedzior)
Stal Rzeszów – Łada Biłgoraj (K. Chłanda)
Stal Rzeszów – Łada Biłgoraj (K. Nalepka)
Stal Rzeszów – Motor Lublin (B. Bałchan)
Stal Rzeszów – Pogoń Staszów (Ł. Jankowski)
Stal Rzeszów – Tomasovia Tomaszów (Ł. Jankowski)
Stal Rzeszów – Stal Stalowa Wola (M. Kedzior)
Stal Rzeszów – Wisła II Kraków (K. Szymański)
Stal Rzeszów - Resovia Rzeszów (M. Kędzior)
Stal Rzeszów – Hetman Zamość (S. Szeliga)
Stal Rzeszów – Heko Czermno (G. Łuczyk)
Stal Rzeszów – Hutnik Kraków (08.05.2004)
Stal Rzeszów – Polonia Przemyśl (22.05.2004)
Stal Rzeszów – Proszowianka Proszowice (05.06.2004)
Stal Rzeszów – Ruch Chorzów (19.06.2004) baraż o II ligę
Stal Rzeszów (wiosna 2005)
Stal Rzeszów (wiosna 2005)
Stal Rzeszów – Hetman Zamość (30.04.2005)
Stal Rzeszów – Pogoń Leżajsk (25.08.2005)
Stal Rzeszów – Stal Sanok (01.04.2006)
Stal Rzeszów – Resovia Rzeszów (28.10.2007)
Stal Rzeszów – Resovia Rzeszów (21.09.2008)
Stal Herb Sanok
Stal Herb Sanok
Stal Herb Sanok
Stal Sanok
Stal Sanok
Stal Sanok
Stal Sanok
Stal Sanok
Stal Sanok – Legia Warszawa (20.09.2006) PP
Stal Sanok – Widzew Łódź (24.09.2008) PP
Stal Sanok – Stal Stalowa Wola (29.10.2008) PP
Stal Sanok – Legia Warszawa (08.04.2009) PP
Stal Stalowa Wola
Stal Stalowa Wola
Stal Stalowa Wola
Stal Stalowa Wola
Stal Stalowa Wola
Stal Stalowa Wola
Stal Stalowa Wola (II liga)
Stal Stalowa Wola (II liga)
Stal Stalowa Wola (II liga wschodnia)
Stal Stalowa Wola (30.?.?)
Stal Stalowa Wola (26.09.1975)
Stal Stalowa Wola – Radomiak/Raków/ Hutnik Kraków (30.04.1983 / 14.05.1983 / 28.05.1983)
Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg / Widzew Łódź (18.08.1993 / 25.08.1993)
Stal Stalowa Wola – Ruch Chorzów (21.05.1994)
Stal Stalowa Wola – Ruch Chorzów (01.10.1994)
Stal Stalowa Wola – Widzew Łódź (22.11.1995) PP
Stal Stalowa Wola – Wisła Kraków (01.06.1996)
Stal Stalowa Wola – Wawel Kraków (27.10.1996)
Stal Stalowa Wola – Świt Nowy Dwór Mazowiecki (29.03.1997)
Stal Stalowa Wola – Cracovia Kraków (12.04.1997)
Stal Stalowa Wola – KSZO Ostrowiec Św. (19.04.1997)
Stal Stalowa Wola – OKS Brzesko (18.05.1997)
Stal Stalowa Wola – Górnik Łęczna (15.06.1997)
Stal Stalowa Wola – Ceramika Opoczno (09.08.1997)
Stal Stalowa Wola – Cracovia Kraków (23.08.1997)
Stal Stalowa Wola – Hutnik Kraków (06.09.1997)
Stal Stalowa Wola – Avia Świdnik (27.09.1997)
Stal Stalowa Wola – Jeziorak Iława (05.03.1998)
Stal Stalowa Wola – Czuwaj Przemyśl (30.05.1998)
Stal Stalowa Wola – Warmia Olsztyn (06.06.1998)
Stal Stalowa Wola – KSZO Ostrowiec Św. (13.09.1998)
Stal Stalowa Wola – RKS Radomsko (24.10.1998)
Stal Stalowa Wola (jesień 1999) karnet
Stal Stalowa Wola – Hutnik Kraków (20.03.1999)
Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg (15.08.1999)
Stal Stalowa Wola – Lechia/Polonia Gdańsk (11.09.1999)
Stal Stalowa Wola – Śląsk Wrocław (02.10.1999)
Stal Stalowa Wola – GKS Bełchatów (24.10.1999)
Stal Stalowa Wola – Odra Szczecin (13.11.1999)
Stal Stalowa Wola (wiosna 2000) karnet
Stal Stalowa Wola – Jeziorak Iława (04.03.2000)
Stal Stalowa Wola – Włókniarz Kietrz (15.03.2000)
Stal Stalowa Wola – Grunwald Ruda Śląska (25.03.2000)
Stal Stalowa Wola – Hetman Zamość (02.05.2000)
Stal Stalowa Wola – KSZO Ostrowiec Św. (03.06.2000)
Stal Stalowa Wola (jesień 2000) karnet
Stal Stalowa Wola – Tłoki Gorzyce (19.08.2000)
Stal Stalowa Wola – Górnik Polkowice (16.09.2000)
Stal Stalowa Wola – Hetman Zamość (25.03.2001)
Stal Stalowa Wola – KSZO Ostrowiec Św. (21.04.2001)
Stal Stalowa Wola (jesień 2001) karnet
Stal Stalowa Wola – Pogoń Staszów (25.08.2001)
Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg (26.09.2001)
Stal Stalowa Wola (wiosna 2002) karnet
Stal Stalowa Wola – Sandecja Nowy Sącz (14.04.2002)
Stal Stalowa Wola – Cracovia (25.05.2002)
Stal Stalowa Wola – Korona Kielce (08.06.2002)
Stal Stalowa Wola – ŁKS Łódź (3.07.2002) TOW
Stal Stalowa Wola – Tłoki Gorzyce (20.08.2002)
Stal Stalowa Wola – Hetman Zamość (14.09.2002)
Stal Stalowa Wola – Arka Gdynia (28.09.2002)
Stal Stalowa Wola – Aluminium Konin/Podbeskidzie B-B (13.10.2002)(26.10.2002)
Stal Stalowa Wola – Górnik Łęczna (09.11.2002)
Stal Stalowa Wola – Śląsk Wrocław (03.05.2003)
Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg (23.08.2003)
Stal Stalowa Wola – Hutnik Kraków (30.08.2003)
Stal Stalowa Wola – Stal Rzeszów (20.03.2004)
Stal Stalowa Wola – Sandecja Nowy Sącz (12.06.2004)
Stal Stalowa Wola – Pogoń Staszów (07.08.2004)
Stal Stalowa Wola – Hetman Zamość (18.09.2004)
Stal Stalowa Wola – Wierna Małogoszcz (02.10.2004)
Stal Stalowa Wola – Stal Rzeszów (06.11.2004)
Stal Stalowa Wola – Hutnik Kraków (13.08.2005)
Stal Stalowa Wola – Kmita Zabierzów (27.08.2005)
Stal Stalowa Wola – AKS Busko Zdrój (10.09.2005)
Stal Stalowa Wola – Stal Rzeszów (21.10.2005)
Stal Stalowa Wola (2006 wiosna) karnet
Stal Stalowa Wola – Wisła II Kraków (19.04.2006)
Stal Stalowa Wola – Stal Sanok (06.05.2006)
Stal Stalowa Wola – Podbeskidzie B-B (30.07.2006)
Stal Stalowa Wola – Jagiellonia Białystok (28.10.2006)
Stal Stalowa Wola – Górnik Polkowice (17.03.2007)
Stal Stalowa Wola – Miedź Legnica (05.05.2007)
Stal Stalowa Wola – Ruch Chorzów (23.05.2007)
Stal Stalowa Wola – Lechia Gdańsk (09.06.2007)
Stal Stalowa Wola – Podbeskidzie Bielsko-Biała (04.08.2007)
Stal Stalowa Wola – Groclin Grodzisk Wlkp. (30.10.2007) PP
Stal Stalowa Wola – Pelikan Łowicz (08.03.2008)
Stal Stalowa Wola – GKS Katowice (22.03.2008)
Stal Stalowa Wola – Śląsk Wrocław (05.04.2008)
Stal Stalowa Wola – ŁKS Łomża (12.04.2008)
Stal Stalowa Wola – Tur Turek (25.04.2008)
Stal Stalowa Wola – Odra Opole (26.07.2008)
Stal Stalowa Wola - Motor Lublin (06.08.2008)
Stal Stalowa Wola – Zagłębie Lubin (16.08.2008)
Stal Stalowa Wola – Dolcan Ząbki (30.08.2008)
Stal Stalowa Wola – Górnik Łęczna (06.09.2008)
Stal Stalowa Wola – Kmita Zabierzów (20.09.2008)
Stal Stalowa Wola – GKS Bełchatów (23.09.2008) PP
Stal Stalowa Wola – Podbeskidzie Bielsko-Biała (27.09.2008)
Stal Stalowa Wola – Tur Turek (08.10.2008)
Stal Stalowa Wola – Korona Kielce (21.03.2009)
Stal Stalowa Wola – Flota/ GKP Gorzów (04.04/18.04.2009)
Stal Stalowa Wola – Widzew Łódź (25.04.2009)
Stal Stalowa Wola – GKS Jastrzębie (13.05.2009)
Stal Stalowa Wola – GKS Katowice (23.05.2009)
Stal Stalowa Wola – Wisła Płock (05.06.2009)
Stal Stalowa Wola – Dolcan Ząbki (01.08.2009)
Stal Stalowa Wola – Widzew Łódź (08.08.2009)
Stal Stalowa Wola – KSZO Ostrowiec (15.08.2009)
Stal Stalowa Wola – Wisła Płock (26.09.2009) PP
Stal Stalowa Wola – GKS Katowice (29.08.2009)
Stal Stalowa Wola – Podbeskidzie Bielsko-Biała (05.09.2009)
Stal Stalowa Wola – Sandecja Nowy Sącz (16.09.2009)
Stal Stalowa Wola – Lech Poznań (22.09.2009) PP
Stal Stalowa Wola – Pogoń Szczecin (26.09.2009)
Stal Stalowa Wola – Górnik Zabrze (03.10.2009)
Stal Stalowa Wola – Motor Lublin (17.10.2009)
Stal Stalowa Wola – ŁKS Łódź (24.10.2009)
Stal Stalowa Wola – GKP Gorzów Wlkp. (27.03.2010)
Stal Stalowa Wola – Znicz Pruszków (07.05.2010)
Stal Stalowa Wola – Górnik Łęczna (22.05.2010)
Stal Stalowa Wola – Warta Poznań (05.06.2010)
Stal Stalowa Wola – Stal Rzeszów (16.04.2011)
Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg (20.10.2012)
Stal Stalowa Wola (2013/2014)
Start Rymanów
Start Wola Mielecka
Start Wola Mielecka
Strug Tyczyn – Stal Mielec (01.10.2000)
Strug Tyczyn – Orzeł Rudnik (12.11.2000)
Strug Tyczyn – Błękitni Ropczyce (02.09.2001)
Strug Tyczyn – RKS Radomsko (29.07.2003) PP
Strug Tyczyn – Górnovia Górno (12.10.2003)
Strug Tyczyn – Pogoń Leżajsk (08.05.2004)
Strug Tyczyn – Stal Mielec (29.08.2004)
Strug Tyczyn – Igloopol Dębica (03.10.2004)
Strug Tyczyn – Stal Rzeszów (13.04.2005) PP
Strug Tyczyn – Izolator Boguchwała (08.05.2005)
Strug Tyczyn – Igloopol Dębica (07.08.2005)
Strug Tyczyn – Wisłoka Dębica (28.08.2005)
Strug Tyczyn – Izolator Boguchwała (08.04.2006)
Strug Tyczyn – Stal Mielec (15.04.2006)
Strumyk Malawa (2010/2011)
Strzelec Frysztak
Strzelec Frysztak – Raniżovia Raniżów (27.04.2008)
Syrenka Roźwienica
Techform Wólka Niedźwiedzka
Techform Wólka Niedźwiedzka – ŁKS Łańcut (11.04.2010)
Techform Wólka Niedźwiedzka – ŁKS Łańcut (29.08.2010)
Tłoki Gorzyce
Tłoki Gorzyce
Tłoki Gorzyce
Tłoki-Stal Gorzyce
Tłoki-Stal Gorzyce
Tłoki Gorzyce (II liga)
Tłoki Gorzyce (III liga)
Tłoki Gorzyce (III liga)
Tłoki Gorzyce (III liga)
Tłoki Gorzyce (III liga)
Tłoki Gorzyce (III liga)
Tłoki Gorzyce – KS Myszków (13.10.1999) PP
Tłoki Gorzyce – Polonia Przemyśl (24.10.1999)
Tłoki Gorzyce – KSZO Ostrowiec (14.10.2000)
Tłoki Gorzyce – KS Myszków (19.11.2000)
Tłoki Gorzyce – Zagłębie Lubin (14.11.2001)
Tłoki Gorzyce – Ceramika Opoczno (02.03.2002)
Tłoki Gorzyce – Stal Stalowa Wola (22.03.2003)
Tłoki Gorzyce – Legia Warszawa (20.08.2003) PP
Unia Nowa Sarzyna
Unia Nowa Sarzyna
Unia Nowa Sarzyna
Unia Nowa Sarzyna – Wisłoka Dębica (15.09.2004)
Viking Orły – Pogórze Dubiecko (26.08.2007)
Wisłok Strzyżów
Wisłok Strzyżów
Wisłok Strzyżów – Stal Nowa Dęba (19.08.2012)
Wisłok Wiśniowa
Wisłok Wiśniowa
Wisłok Wiśniowa
Wisłoka Dębica
Wisłoka Dębica
Wisłoka Dębica
Wisłoka Dębica
Wisłoka Dębica
Wisłoka Dębica
Wisłoka Dębica
Wisłoka Dębica
Wisłoka Dębica
Wisłoka Dębica
Wisłoka Dębica
Wisłoka Dębica
Wisłoka Dębica – Igloopol Dębica
Wisłoka Dębica (wiosna 1997)
Wisłoka Dębica – Tomasovia Tomaszów Lub. (28.08.1999)
Wisłoka Dębica – Igloopol Dębica (21.05.2005)
Wisłoka Dębica (wiosna 2008) karnet
Wisłoka Dębica (wiosna 2010) karnet
Włókniarz Rakszawa
Włókniarz Rakszawa – Stal Mielec (23.05.1999)
Włókniarz Rakszawa – KS Zaczernie (14.10.2012)
Włókniarz Rakszawa – Grodziszczanka Grodzisko (28.10.2012)
Wólczanka Wólka Pełkińska
Zamczysko Odrzykoń
Zelmer Rzeszów
Zorza Zarzecze – Huragan Gniewczyna
Zryw Dzikowiec
Żurawianka Żurawica
Żurawianka Żurawica – Igloopol Dębica (IV liga)
Turniej Derby Mielca (12.01.2013)


Amica Wronki – Siarka Tarnobrzeg (30.08.1995)
Amica Wronki – Stal Mielec (30.09.1995)
Arka Gdynia – Tłoki Gorzyce (02.11.2002)
Arka Gdynia – Stal Stalowa Wola (30.04.2003)
Arka Gdynia – Tłoki Gorzyce (10.10.2003)
Ceramika Opoczno – Stal Stalowa Wola (09.09.1998)
Cracovia Kraków – Polonia Przemyśl
Cracovia Kraków – Siarka Tarnobrzeg
Cracovia Kraków – Polonia Przemyśl (jesień 1998)
Cracovia Kraków – Tłoki Gorzyce (wiosna 1999)
Cracovia Kraków – Polonia Przemyśl (jesień 1999)
Cracovia Kraków – Polonia Przemyśl (jesień 2000)
Cracovia Kraków – Wisłoka Dębica (wiosna 2000)
Cracovia Kraków – Stal Rzeszów (jesień 2000)
Cracovia Kraków – Stal Rzeszów (14.05.2003)
Cracovia Kraków – Tłoki Gorzyce (15.11.2003)
Dolcan Ząbki – Stal Stalowa Wola (11.04.2009)
Flota Świnoujście – Stal Stalowa Wola (23.08.2008)
Flota Świnoujście – Stal Stalowa Wola (13.09.2009)
Garbarnia Kraków – Stal Rzeszów (13.11.2011)
GKS Bełchatów – Siarka Tarnobrzeg (16.09.1995)
GKS Bełchatów – Stal Mielec (14.10.1995)
GKS Bełchatów – Stal Stalowa Wola (20.09.1997)
GKS Bełchatów – Czuwaj Przemyśl (21.03.1998)
GKS Bełchatów – Siarka Tarnobrzeg (31.07.1999)
GKS Bełchatów – Tłoki Gorzyce (13.10.2001)
GKS Bełchatów – Tłoki Gorzyce (31.08.2002)
GKS Bełchatów – Stal Stalowa Wola (23.11.2002)
GKS Bełchatów – Tłoki Gorzyce (20.03.2004)
GKS Jastrzębie – Stal Stalowa Wola (wiosna 2008)
GKS Katowice – Stal Mielec (05.04.1995) PP
GKS Katowice – Stal Mielec (29.10.1995)
GKS Katowice – Stal Stalowa Wola (11.03.2000)
GKS Katowice – Siarka Tarnobrzeg (12.04.2000)
GKS Katowice – Stal Stalowa Wola (18.08.2007)
GKS Katowice – Stal Stalowa Wola (12.10.2008)
Górnik Knurów – Resovia Rzeszów (18.06.1989)
Górnik Łęczna – Czuwaj Przemyśl (06.06.1998)
Górnik Łęczna – Stal Stalowa Wola (19.09.1998)
Górnik Łęczna – Stal Sanok (06.03.1999)
Górnik Łęczna – Siarka Tarnobrzeg (30.10.1999)
Górnik Łęczna – Stal Stalowa Wola (07.05.2000)
Górnik Łęczna – Stal Stalowa Wola (18.11.2000)
Górnik Łęczna – Tłoki Gorzyce (20.09.2000)
Górnik Łęczna – Tłoki Gorzyce (25.07.2001) PL
Górnik Łęczna – Tłoki Gorzyce (04.08.2001)
Górnik Łęczna – Tłoki Gorzyce (21.09.2002)
Górnik Łęczna – Stal Stalowa Wola (31.05.2003)
Górnik Łęczna – Stal Rzeszów (05.09.2007)
Górnik Łęczna – Wisłoka Dębica (22.09.2007)
Górnik Polkowice (jesień 2000, karnet – Tłoki Gorzyce)
Górnik Polkowice – Tłoki Gorzyce (30.04.2003)
Górnik Polkowice (jesień 2006, karnet – Stal Stalowa Wola)
Górnik Zabrze – Stal Stalowa Wola (04.08.1993)
Górnik Zabrze – Stal Stalowa Wola (16.05.2010)
Granat Skarżysko-Kamienna – Siarka Tarnobrzeg (jesień 1997)
Heko Czermno – Stal Stalowa Wola
Heko Czermno – Stal Rzeszów
Heko Czermno – Stal Rzeszów (23.10.2004)
Heko Czermno – Polonia Przemyśl (02.04.2005)
Heko Czermno – Pogoń Leżajsk (03.05.2005)
Heko Czermno – Stal Stalowa Wola (14.05.2005)
Heko Czermno – Stal Stalowa Wola (18.06.2006) baraż
Hetman Zamość – Tłoki Gorzyce (III liga)
Hetman Zamość – Stal Stalowa Wola (III liga)
Hetman Zamość – Stal Stalowa Wola (20.09.1995)
Hetman II Zamość – Tłoki Gorzyce (15.09.1996)
Hetman Zamość – Stal Mielec (13.04.1997)
Hetman Zamość – Siarka Tarnobrzeg (27.04.1997)
Hetman Zamość – Stal Stalowa Wola (25.05.1997)
Hetman Zamość – Stal Stalowa Wola (?.09.1997)
Hetman Zamość – Czuwaj Przemyśl (12.10.1997)
Hetman Zamość – Stal Stalowa Wola (27.09.1998)
Hetman Zamość – Stal Stalowa Wola (18.09.1999)
Hetman Zamość – Siarka Tarnobrzeg (07.06.2000)
Hetman Zamość – Stal Stalowa Wola (12.08.2000)
Hetman Zamość – Tłoki Gorzyce (16.09.2000)
Hetman Zamość – Tłoki Gorzyce (09.03.2002)
Hetman Zamość – Tłoki Gorzyce (20.07.2002) towarzyski
Hetman Zamość – Tłoki Gorzyce (19.10.2002)
Hetman Zamość – Stal Stalowa Wola (19.04.2003)
Hetman Zamość – Resovia Rzeszów (27.08.2003)
Hetman Zamość – Stal Stalowa Wola (06.09.2003)
Hetman Zamość – Stal Rzeszów (16.05.2004)
Hetman Zamość – Stal Rzeszów (25.09.2004)
Hetman Zamość – Resovia Rzeszów (16.03.2008)
Hetman Zamość – Stal Rzeszów (01.05.2008)
Hutnik Kraków – Polonia Przemyśl
Hutnik Kraków – Siarka Tarnobrzeg
Hutnik Kraków – Stal Rzeszów
Hutnik Kraków – Stal Rzeszów
Hutnik Kraków – Stal Sanok (jesień 2006)
Hutnik Kraków – Wisłoka Dębica (wiosna 2007)
Hutnik Kraków – Wisłoka Dębica (wiosna 2008)
Hutnik Kraków – Stal Rzeszów (wiosna 2008)
Jagiellonia Białystok – Tłoki Gorzyce (22.05.2004)
Jeziorak Iława – Stal Mielec (?.03.1997)
Jeziorak Iława – Siarka Tarnobrzeg (28.03.1997)
Jeziorak Iława – Stal Stalowa Wola (26.04.1997)
Jeziorak Iława – Stal Stalowa Wola (02.08.1997)
Jeziorak Iława - Czuwaj Przemyśl (13.09.1997)
Jeziorak Iława – Stal Sanok (17.04.1999)
Jeziorak Iława – Stal Stalowa Wola (02.06.1999)
Jeziorak Iława – Stal Stalowa Wola (17.07.1999)
Jeziorak Iława – Stal Stalowa Wola (05.05.2012)
Kmita Zabierzów – Stal Stalowa Wola (20.05.2007)
Kmita Zabierzów – Stal Stalowa Wola (15.03.2008)
Korona Kielce – Stal Stalowa Wola (03.06.1998)
Korona Kielce – Stal Sanok (24.10.1998)
Korona Kielce – Stal Mielec (27.11.2004) PP
Korona II Kielce – Stal Sanok (27.08.2006)
Korona II Kielce – Wisłoka Dębica (30.10.2006)
KS Myszków – Stal Stalowa Wola (30.10.1999)
KS Myszków – Stal Stalowa Wola (18.10.2000)
KS Myszków – Tłoki Gorzyce (13.06.2001)
KSZO Ostrowiec Św. – Stal Stalowa Wola (30.07.1995)
KSZO Ostrowiec Św. – Stal Stalowa Wola (28.08.1996)
KSZO Ostrowiec Św. – Stal Mielec (25.05.1997)
KSZO Ostrowiec Św. – Siarka Tarnobrzeg (18.06.1997)
KSZO Ostrowiec Św. – Stal Sanok (07.11.1998)
KSZO Ostrowiec Św. – Stal Stalowa Wola (24.04.1999)
KSZO Ostrowiec Św. – Stal Stalowa Wola (17.10.1999)
KSZO Ostrowiec Św. – Stal Stalowa Wola (09.09.2000)
KSZO Ostrowiec Św. – Tłoki Gorzyce (09.05.2001)
KSZO Stasiak Ostrowiec Św. – Tłoki Gorzyce (03.05.2004)
KSZO Ostrowiec Św. – Wisłoka Dębica (01.09.2007)
Lech Poznań – Tłoki Gorzyce (07.04.2001)
Lech Poznań – Stal Stalowa Wola (17.06.2001)
Lech Poznań – Tłoki Gorzyce (23.03.2002) towarzyski
Lechia Gdańsk – Stal Mielec (28.04.1996)
Lechia Gdańsk – Stal Stalowa Wola (08.11.2006)
Lechia Gdańsk – Stal Stalowa Wola (24.05.2008)
Legia Warszawa – Stal Mielec (06.09.1992)
Legia Warszawa – Stal Stalowa Wola (14.05.1994)
Lewart Lubartów – Siarka Tarnobrzeg (05.11.2000)
Lewart Lubartów – Polonia Przemyśl (14.04.2001)
Lewart Lubartów – Resovia Rzeszów (13.06.2001)
Lewart Lubartów – Stal Rzeszów (23.06.2001)
Lewart Lubartów – Polonia Przemyśl (07.10.2001)
Lewart Lubartów – Stal Stalowa Wola (15.06.2002)
Lewart Lubartów – Stal Rzeszów (08.09.2002)
Lewart Lubartów – Polonia Przemyśl (05.09.2004)
Lewart Lubartów - Stal Stalowa Wola (24.10.2004)
Limanovia Limanowa – Stal Mielec (20.10.2013)
Lublinianka Lublin – Stal Sanok (11.08.2012)
Lublinianka Lublin – Stal Mielec (29.09.2012)
Lublinianka Lublin – Orzeł Przeworsk (14.04.2013)
Lublinianka Lublin – Izolator Boguchwała (28.04.2013)
Lublinianka Lublin – Resovia Rzeszów (15.08.2013)
Lublinianka Lublin – Orzeł Przeworsk (18.09.2013)
Lublinianka Lublin – Karpaty Krosno (29.09.2013)
Łada Biłgoraj (jesień 1998, karnet – Wisan Skopanie)
ŁKS Łomża – Stal Stalowa Wola (09.05.2007)
ŁKS Łódź – Stal Stalowa Wola (13.04.2001)
ŁKS Łódź – Tłoki Gorzyce (17.11.2001)
Motor Lublin – Stal Rzeszów (28.05.1989)
Motor Lublin – Stal Stalowa Wola (12.08.1995)
Motor Lublin – Polonia Przemyśl (22.03.2003)
Motor Lublin – Stal Stalowa Wola (2003/2004)
Motor Lublin – Resovia Rzeszów (2003/2004)
Motor Lublin – Siarka Tarnobrzeg (2003/2004)
Motor Lublin – Pogoń Leżajsk (2004/2005)
Motor Lublin – Stal Rzeszów (2004/2005)
Motor Lublin – Stal Stalowa Wola (2004/2005)
Motor Lublin – Tłoki Gorzyce (2004/2005)
Motor Lublin – Stal Stalowa Wola (2005/2006)
Motor Lublin – Tłoki Gorzyce (2005/2006)
Motor Lublin – Pogoń Leżajsk (2005/2006)
Motor Lublin – Stal Sanok (28.04.2007)
Motor Lublin – Stal Stalowa Wola (15.03.2009)
Motor Lublin – Stal Stalowa Wola (26.05.2010)
Motor Lublin – Stal Rzeszów (25.09.2010)
Motor Lublin – Stal Stalowa Wola (08.10.2011)
Motor Lublin – Resovia Rzeszów (26.05.2012)
Motor Lublin – Stal Rzeszów (23.03.2013)
Motor Lublin - Stal Stalowa Wola (03.08.2013)
Odra Opole – Stal Stalowa Wola (26.09.1999)
Odra Opole – Stal Stalowa Wola (11.11.2000)
Odra Opole – Tłoki Gorzyce (25.03.2001)
Odra Opole – Stal Stalowa Wola (19.08.2006)
Odra Opole – Stal Stalowa Wola (08.11.2008)
Olimpia Elbląg – Stal Rzeszów (02.04.2011)
Olimpia Elbląg – Stal Stalowa Wola (29.05.2011)
Olimpia Elbląg – Stal Stalowa Wola (01.09.2012)
Orlen Płock – Tłoki Gorzyce (24.10.2001)
Orlęta Łuków – Stal Sanok (09.06.2013)
Orlęta Łuków – Stal Sanok (24.06.1998) baraż o II ligę
Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Sanok (20.08.2006)
Petrochemia Płock – Stal Mielec (21.09.1996)
Petrochemia Płock – Siarka Tarnobrzeg (06.10.1996)
Petrochemia Płock – Stal Stalowa Wola (03.11.1996)
Petrochemia Płock (jesień 1998, karnet – Stal SW, Stal Sanok)
Petrochemia Płock – Stal Sanok (16.08.1998)
Petrochemia Płock – Stal Stalowa Wola (17.10.1998)
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Tłoki Gorzyce 04.08.2002)
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stal Stalowa Wola (21.05.2003)
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Tłoki Gorzyce (09.08.2003)
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stal Stalowa Wola (10.11.2007)
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Stalowa Wola (03.04.2010)
Pogoń Siedlce – Stal Stalowa Wola (27.04.2013)
Pogoń Staszów – Stal Stalowa Wola (III liga)
Pogoń Staszów – Siarka Tarnobrzeg (17.03.2002)
Pogoń Staszów – Siarka Tarnobrzeg (14.09.2003)
Pogoń Szczecin – Stal Mielec (20.06.1993)
Pogoń Szczecin – Stal Stalowa Wola (22.03.1995)
Pogoń Szczecin – Stal Mielec (27.05.1995)
Pogoń Szczecin – Siarka Tarnobrzeg (03.04.1996)
Pogoń Szczecin – Stal Mielec (06.04.1996)
Pogoń Szczecin – Tłoki Gorzyce (16.08.2003)
Pomezania Malbork (wiosna 1996, karnet – Stal Stalowa Wola)
Pomezania Malbork – Stal Mielec (03.08.1996)
Pomezania Malbork – Siarka Tarnobrzeg (17.08.1996)
Pomezania Malbork – Stal Stalowa Wola (07.09.1996)
Polar Wrocław – Stal Stalowa Wola (18.03.2000)
Polar Wrocław – Siarka Tarnobrzeg (22.04.2000)
Polar Wrocław – Stal Stalowa Wola (10.08.2002)
Polonia Bytom – Stal Stalowa Wola (II liga)
Polonia Warszawa – Stal Stalowa Wola (30.03.1996)
Polonia Warszawa – Stal Mielec (26.10.2004) PP
Polonia Warszawa – Stal Stalowa Wola (25.03.2007)
Radomiak Radom – Tłoki Gorzyce (20.06.2004) baraż o II ligę
Radomiak Radom – Tłoki Gorzyce (22.06.2005) baraż o II ligę
RKS Radomsko – Stal Stalowa Wola (04.11.1995)
RKS Radomsko – Stal Mielec (26.10.1996)
RKS Radomsko – Siarka Tarnobrzeg (17.11.1996)
RKS Radomsko – Stal Stalowa Wola (05.04.1997)
RKS Radomsko – Stal Stalowa Wola (16.08.1997)
RKS Radomsko – Czuwaj Przemyśl (27.09.1997)
RKS Radomsko – Stal Sanok (03.04.1999)
RKS Radomsko – Stal Stalowa Wola (26.05.1999)
RKS Radomsko – Stal Stalowa Wola (06.11.1999)
RKS Radomsko – Stal Stalowa Wola (19.07.2000)
RKS Radomsko – Stal Stalowa Wola (02.05.2001)
RKS Radomsko – Stal Stalowa Wola (19.10.2002)
RKS Radomsko – Tłoki Gorzyce (07.06.2003)
Ruch Chorzów - Pegrotour Dębica
Ruch Chorzów – Stal Mielec
Ruch Chorzów – Stal Rzeszów
Ruch Chorzów – Tłoki Gorzyce (2003/2004)
Ruch Chorzów – Stal Rzeszów (wiosna 2004) baraż o II ligę
Ruch Chorzów – Stal Stalowa Wola (20.10.2006)
Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Leżajsk (11.11.2001)
Sandecja Nowy Sącz – Siarka Tarnobrzeg (24.05.2003)
Sandecja Nowy Sącz – Siarka Tarnobrzeg (17.04.2004)
Sandecja Nowy Sącz – Stal Rzeszów (28.08.2004)
Sandecja Nowy Sącz – Resovia Rzeszów (15.08.2007)
Sandecja Nowy Sącz – Wisłoka Dębica (06.10.2007)
Sokół Tychy - Siarka Tarnobrzeg
Spartakus Daleszyce – Siarka Tarnobrzeg (23.08.1998)
Start Otwock – Stal Rzeszów (08.08.2009)
Stomil Olsztyn – Stal Stalowa Wola (31.05.1995)
Stomil Olsztyn – Siarka Tarnobrzeg (20.04.1996)
Stomil Olsztyn – Stal Mielec (11.05.1996)
Stomil Olsztyn – Stal Stalowa Wola (03.11.2002)
Stomil Olsztyn – Tłoki Gorzyce (15.03.2003)
Stomil Olsztyn – Resovia Rzeszów (07.11.2009)
Szczakowianka Jaworzno – Tłoki Gorzyce (2003/2004)
Śląsk Wrocław – Stal Stalowa Wola (21.05.2000)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Stal ??
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – (jesień 1997, Stal SW, Czuwaj)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Tłoki Gorzyce (06.04.2002)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Resovia Rzeszów (14.05.2011)
Tur Turek – Stal Stalowa Wola (15.09.2007)
Warta Poznań – Stal Stalowa Wola (29.07.2007)
Wawel Kraków - Stal Stalowa Wola
Widzew Łódź – Stal Mielec
Widzew Łódź – Stal Stalowa Wola (30.04.1994)
Widzew Łódź – Stal Mielec (01.04.1995)
Widzew Łódź - Siarka Tarnobrzeg (04.10.1995)
Widzew Łódź – Stal Mielec (26.05.1996)
Widzew Łódź – Stal Stalowa Wola (14.11.2009)
Wierna Małogoszcz – Stal Rzeszów (10.10.2004)
Wierna Małogoszcz - Stal Rzeszów (III liga)
Wigry Suwałki – Stal Stalowa Wola (19.11.2011)
Wigry Suwałki – Resovia Rzeszów (07.04.2012)
Wisła Kraków – Stal Stalowa Wola (16.10.1993)
Wisła Płock – Stal Stalowa Wola (22.09.2007)
Wisła Płock – Stal Stalowa Wola (25.10.2008)
Wisła Płock – Stal Stalowa Wola (22.08.2009)
Wisła Płock – Resovia Rzeszów (02.10.2010)
Wisła Płock – Stal Rzeszów (18.03.2011)
Wisła Płock – Stal Stalowa Wola (07.05.2011)
Wisła Płock – Stal Stalowa Wola (08.05.2013)
Zagłębie Lubin – Tłoki Gorzyce (II liga)
Zagłębie Lubin – Stal Mielec (05.08.1995)
Zagłębie Sosnowiec – Stal Stalowa Wola (27.10.2009) PP
Reprezentacja Ligi Polskiej – Stal Mielec (24.10.1993) TOW
Turniej w Spodku, Stal Mielec (20.01.1996)
Turniej Zapomnianych Mistrzów, Stal Mielec i Rzeszów (21.02.2010)


*** HOKEJ:
STS Autosan Sanok
KH Sanok
KH Sanok
KH Sanok
KH Sanok
KH Sanok
KH Sanok
KH Sanok
KH Sanok

Ciarko PBS Bank Sanok – Cracovia Kraków (Finał PP)
Cracovia Kraków – SKH Sanok (01.10.1999)
Cracovia Kraków – KH Sanok (02.12.2007)
Cracovia Kraków – KH Sanok (23.09.2008)
GKS Katowice – Ciarko KH Sanok (16.10.2012)
GKS Tychy – KH Sanok 02.11.2005
GKS Tychy – KH Sanok 11.12.2005
GKS Tychy – KH Sanok 19.02.2006
GKS Tychy – Ciarko Sanok 2011/2012
KTH Toruń – Ciarko Sanok 25.11.2011
Unia Oświęcim – STS Sanok
Unia Aksam Oświęcim – KH Ciarko Sanok (29.12.2010) FINAŁ PP
Unia Aksam Oświęcim – Ciarko Sanok (14.09.2012)
Unia Aksam Oświęcim – Ciarko Sanok (21.10.2012)
Zagłębie Sosnowiec – KH Sanok (2007/2008)
Zagłębie Sosnowiec – KH Sanok (07.12.2007)
Zagłębie Sosnowiec – KH Sanok (03.10.2008)
*** KOSZYKÓWKA:
MOSiR Krosno (II liga)
MOSiR Krosno (15.09.2006)
MOSiR Krosno – Anwil Włocławek (11.01.2009)
MOSiR Krosno (I liga) 09/10
Polonia Przemyśl (I liga)
Polonia Przemyśl (I liga)
Polonia Przemyśl (I liga)
Polonia Przemyśl (I liga)
Polonia Przemyśl – Warta Szczecin (29.11.1996)
Polonia Przemyśl – Elana Toruń (09.01.1997)
Polonia Przemyśl – Wielkopolanin Poznań (16.02.1997)
Polonia Przemyśl – Mazowszanka Pruszków (16.03.1997)
Polonia Przemyśl – Trefl Sopot (15.02.1998)
Polonia Przemyśl – Hoop Pekaes Pruszków (13.02.2000)
Polonia Przemyśl – Pogoń Ruda/Warta Szczecin (05.03/11.04.2000)
Polonia Przemyśl – Sokół Łańcut (24.11.2002)
Polonia Przemyśl – Korona Kraków (07.12.2002)
Resovia Rzeszów – Start Lublin (10.12.2005)
Resovia Rzeszów – Siarka Tarnobrzeg (12.10.2008)
Resovia Rzeszów – Stal Stalowa Wola (25.02.2009)
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg – Polpharma Starogard Gdański (2010)
Siarka Tarnobrzeg – Asseco Prokom Gdynia (23.10.2010)
Siarka Tarnobrzeg – Basket Poznań (30.10.2010)
Siarka Tarnobrzeg – Czarni Słupsk (13.11.2010)
Siarka Tarnobrzeg – Zastal Zielona Góra (09.01.2011)
Siarka Tarnobrzeg – Basket Poznań (12.01.2011)
Siarka Tarnobrzeg – Turów Zgorzelec (12.03.2011)
Siarka Tarnobrzeg – Czarni Słupsk (08.10.2011)
Siarka Tarnobrzeg – Turów Zgorzelec (29.10.2011)
Siarka Tarnobrzeg – Polpharma Starogard Gdański (10.12.2011)
Siarka Tarnobrzeg – Basket Poznań (23.12.2011)0
Siarka Tarnobrzeg – Zastal Zielona Góra (02.01.2012)
Siarka Tarnobrzeg – AZS Koszalin (08.01.2012)
Siarka Tarnobrzeg – ŁKS Łódź (28.01.2012)
Siarka Tarnobrzeg – Turów Zgorzelec (19.10.2012)
Siarka Tarnobrzeg – AZS Koszalin (15.12.2012)
Siarka Tarnobrzeg – AZS Koszalin (16.12.2012) PP
Siarka Tarnobrzeg – Stelmet Zielona Góra (29.12.2012)
Siarka Tarnobrzeg – Rosa Radom (12.01.2013)
Siarka Tarnobrzeg – Anwil Włocławek (26.01.2013)
Siarka Tarnobrzeg – Polpharma Starogard Gdański (01.02.2013)
Siarka Tarnobrzeg – Turów Zgorzelec (06.02.2013) PP
Siarka Tarnobrzeg – Trefl Sopot (08.03.2013)
Siarka Tarnobrzeg – Start Gdynia (15.03.2013)
Siarka Tarnobrzeg – Polpharma Starogard Gdański (17.03.2013)
Siarka Tarnobrzeg – Rosa Radom (23.03.2013)
Siarka Tarnobrzeg – AZS Koszalin (19.04.2013)
Siarka Tarnobrzeg – Kotwica Tarnobrzeg (21.04.2013)
Sokół Łańcut – AZS Radom (02.10.2004)
Sokół Łańcut – Resovia Rzeszów (14.02.2007)
Sokół Łańcut – Tarnovia Tarnowo Podgórne (07/08 )
Stal Stalowa Wola – Polpharma Starogard Gdański
Stal Stalowa Wola – Turów Zgorzelec
Stal Stalowa Wola (21.12.1997)
Stal Stalowa Wola – Sportino Inowrocław (13.02.2010)
Znicz Jarosław – Alba Chorzów (13.11.2004)
Znicz Jarosław – AZS Koszalin (09.05.2007)
Znicz Jarosław – Politechnika Poznańska (16.04.2008)
Znicz Jarosław – Stal Stalowa Wola (30.04.2008)
Znicz Jarosław – Polonia Warszawa (19.12.2008)
Basket Poznań – Stal Stalowa Wola (1995/1995)
ŁKS Łódź – Siarka Tarnobrzeg (24.02.2010)
ŁKS Łódź – Siarka Tarnobrzeg (13.11.2011)
Politechnika Warszawska – Siarka Tarnobrzeg (22.01.2012)
Polonia Warszawa – Znicz Sokołów Jarosław (01.10.2008)
Polonia Warszawa – Stal Stalowa Wola (22.11.2009)
Radex AZS Szczecin – Polonia Przemyśl (11.02.2012)
Radex AZS Szczecin – Sokół Łańcut (13.02.2012)
Start Gdynia – Siarka Tarnobrzeg (01.03.2013)
Śląsk Wrocław – Polonia Przemyśl (09.12.1995)
Widzew Łódź – AZS Rzeszów (13.02.2013)
Zagłębie Sosnowiec – Stal Stalowa Wola (16.10.1997)
Zastal Zielona Góra – Znicz Jarosław (27.10.2007)
Zastal Zielona Góra – Siarka Tarnobrzeg (26.01.2008)
Zastal Zielona Góra – Sokół Łańcut (06.12.2008)
Zastal Zielona Góra – Stal Stalowa Wola (21.02.2009)
Zastal Zielona Góra – Resovia Rzeszów (01.03.2009)
Zastal Zielona Góra – Sokół Łańcut (09.12.2009)
Zastal Zielona Góra – Sokół Łańcut (07.04.2010)
Zastal Zielona Góra – Siarka Tarnobrzeg (16.10.2010)
Zastal Zielona Góra – Siarka Tarnobrzeg (14.12.2011)
*** PIŁKA RĘCZNA:
Czuwaj Przemyśl
Czuwaj Przemyśl
JKS Jarosław (I liga)
Stal Mielec
Stal Mielec
Stal Mielec
Stal Mielec
Stal Mielec
Stal Mielec
Stal Mielec
Stal Mielec
Stal Mielec
Stal Mielec
Stal Mielec
Stal Mielec
Stal Mielec
Stal Mielec (Puchar EHF)
Stal Mielec (Puchar EHF)
Stal Mielec – Handball Zabrze (10.09.2011)
Stal Mielec – Vive Targi Kielce (24.09.2011)
Stal Mielec – MMTS Kwidzyń (15.10.2011)
Stal Mielec – Jurand Ciechanów (29.10.2011)
Stal Mielec – Diomidis Argous (03.12.2011) Challenge Cup
POWEN Zabrze – Stal Mielec (2011/2012)
POWEN Zabrze (2012/2013) Stal Mielec, Czuwaj
Górnik Zabrze – Stal Mielec (2013/2014)
Wisła Płock – Stal Mielec (20.09.2006)
Vive Targi Kielce – Stal Mielec (30.04.2011)
*** SIATKÓWKA:
Błękitni Ropczyce
Karpaty Krosno
Karpaty Krosno
Karpaty Krosno
Orkan Nisko (III liga)
AKS Resovia Rzeszów (I liga Seria B)
Resovia Rzeszów (2004/2005) karnet
Resovia Rzeszów (2004/2005)
Resovia Rzeszów (2004/2005)
Resovia Rzeszów – Polska Energia Sosnowiec (12.11.2005)
Resovia Rzeszów – Wkręt-Met AZS Częstochowa (10.12.2005)
Resovia Rzeszów – Joker Piła (28.01.2006)
Resovia Rzeszów – Gwardia Wrocław (11.02.2006)
Resovia Rzeszów – Gwardia Wrocław (31.03.2006)
Resovia Rzeszów – Politechnika Warszawa (22.12.2006)
Resovia Rzeszów – Skra Bełchatów (27.01.2007)
Resovia Rzeszów – Wkręt-Met AZS Częstochowa (09.02.2007)
Resovia Rzeszów – Wkręt-Met AZS Częstochowa (05.04.2007)
Resovia Rzeszów – Politechnika Warszawa (28.04.2007)
Resovia Rzeszów (2009/2010, karnet)
Resovia Rzeszów – AZS Olsztyn (06.03.2010)
Resovia Rzeszów – ZAKSA Kędzierzyn Koźle (10.05.2010)
Resovia Rzeszów – ZAKSA Kędzierzyn Koźle (11.05.2010)
Resovia Rzeszów – CAI Teruel (08.02.2011) Puchar CEV
Resovia Rzeszów – Sisley Treviso (23.02.2011) Puchar CEV
Resovia Rzeszów – Jaroslawicz Jaroslaw (23.11.2011)
Resovia Rzeszów – Draisma Dynamo Apeldoorn (14.12.2011)
Resovia Rzeszów – Skra Bełchatów (21.01.2012) Półfinał PP
Resovia Rzeszów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (04.02.2012)
Resovia Rzeszów – ACH Volley Lublana (14.03.2012) Puchar CEV
Resovia Rzeszów – Dynamo Moskwa (28.03.2012) Puchar CEV
Resovia Rzeszów – Zaksa Kędzierzyn-Koźle (11.04.2012)
Resovia Rzeszów – Skra Bełchatów (21.04.2012)
Resovia Rzeszów – Skra Bełchatów (22.04.2012)
Resovia Rzeszów – Ramat Zalau (31.10.2012) LM
Resovia Rzeszów – Arago de Sete (12.12.2012) LM
Resovia Rzeszów – Lube Banca Macerata (15.01.2013) LM
Resovia Rzeszów – Delecta Bydgoszcz (24.03.2013)
Resovia Rzeszów – Czarni Radom (27.09.2013)
Resovia Rzeszów – Budvanska Rivjera Budva (30.10.2013) LM
Sanoczanka Sanok
Sokół Strzyżów – Resovia Asseco Rzeszów (23.11.2007)
Stal Mielec (Puchar CEV)
Stal Mielec (Puchar Europy)
Stal Mielec – Stal Bielsko-Biała (27.10.2001)
Stal Mielec – Skra Warszawa (03.11.2001)
Stal Mielec – Nafta Piła (24.11.2001)
Stal Mielec – Calisia Kalisz (15.12.2001)
Stal Mielec – Gedania Gdańsk (19.01.2002)
Stal Mielec – Okfens Węgrów )26.01.2002)
Stal Mielec – AZS Politechnika Częstochowa (09.02.2002)
Stal Mielec (2010/2011) Plus Liga Kobiet
Stal Mielec (2012/2013)
Beskid Andrychów – UMKS Łańcut (06.10.2007)
Wanda Kraków –Wisłok Strzyżów (26.03.2011)
*** TENIS STOŁOWY:
Gorzovia Gorzów Wlkp. – KTS Forbet Tarnobrzeg (14.01.2010)
Gorzovia Gorzów Wlkp. – AZS Politechnika Rzeszów (14.04.2010)
*** ŻUŻEL:
KSM Krosno
KSM Krosno
KSM Krosno
KSM Krosno
KSM Krosno
KKŻ Krosno
KSŻ Krosno
KSŻ Krosno
ŻKS Krosno
ŻKS Krosno
ŻKS Krosno
Stal Marma Hadykówka Rzeszów (rezerwowy)
Stal Marma Hadykówka Rzeszów (rezerwowy)
Stal Rzeszów – Unia Tarnów (16.03.1997)
Stal Rzeszów – Pergo Gorzów (25.05.1997)
Stal Rzeszów – GKM Grudziądz (31.05.1998)
Stal Rzeszów – Start Gniezno (28.06.1998)
Stal Rzeszów – Polonia Bydgoszcz (19.07.1998)
Stal Rzeszów – Unia Leszno (16.08.1998)
Stal II Rzeszów – Włókniarz Częstochowa (25.04.1999)
Stal Rzeszów – Polonia Piła (20.06.1999)
Stal II Rzeszów – ŁTŻ Łódź (27.06.1999)
Stal II Rzeszów – RKM Rybnik (15.08.1999)
Stal Rzeszów – Start Gniezno (29.08.1999)
Stal Rzeszów – Noban Opole (24.04.2000)
Stal Rzeszów – RKM Rybnik (10.09.2000)
Stal Rzeszów – Wybrzeże Gdańsk (14.06.2001)
Stal Rzeszów – RKM Rybnik (22.07.2001)
Stal Rzeszów – ŁTŻ Łódź (05.08.2001)
Stal Rzeszów – RKM Rybnik (19.08.2001)
Stal Rzeszów – Wybrzeże Gdańsk (16.09.2001)
Stal Rzeszów – RKS Kolejarz Rawicz (07.04.2002)
Stal Rzeszów – Unia Tarnów (01.05.2002)
Stal Rzeszów – Start Gniezno (19.05.2002)
Stal Rzeszów – TŻ Opole (30.05.2002)
Stal Rzeszów – GKM Grudziądz (30.06.2002)
Stal Rzeszów – Kolejarz Rawicz (06.04.2003)
Stal Rzeszów – Dark Dog Gniezno (27.04.2003)
Stal Rzeszów – Stal Gorzów Wlkp. (04.05.2003)
Stal Rzeszów – TŻ Lublin (18.05.2003)
Stal Rzeszów – Unia Tarnów (01.06.2003)
Stal Rzeszów – Gwardia Warszawa (27.07.2003)
Stal Marma Rzeszów – Intar Ostrów Wlkp. (12.06.2004)
Stal Marma Rzeszów – RKM Rybnik (21.08.2005)
Stal Marma Rzeszów – Intar Ostrów Wlkp. (25.09.2005)
Stal Marma Rzeszów – RKM Rybnik (23.04.2006)
Stal Marma Rzeszów – Polonia Bydgoszcz (28.05.2006)
Stal Marma Rzeszów – Unia Leszno (18.06.2006)
Stal Marma Rzeszów – Unia Tarnów (14.07.2006)
Stal Marma Rzeszów (2007) mecz towarzyski
Stal Marma Rzeszów – Unia Tarnów (29.04.2007)
Stal Marma Rzeszów – Unia Leszno (06.05.2007)
Stal Marma Rzeszów – Polonia Bydgoszcz (27.05.2007)
Stal Marma Rzeszów – Unia Leszno (02.09.2007)
Stal Marma Rzeszów – Unia Leszno (13.04.2008)
Stal Marma Rzeszów – Atlas Wrocław (20.04.2008)
Stal Marma Rzeszów – Złomrex Częstochowa (04.05.2008)
Stal Marma Rzeszów – Unia Tarnów (01.06.2008)
Stal Marma Rzeszów – Stal Gorzów (20.06.2008)
Stal Marma Rzeszów – ZKŻ Zielona Góra (20.07.2008)
Stal Marma Rzeszów – Unibax Toruń (10.08.2008)
Stal Marma Rzeszów – Unia Tarnów (28.09.2008)
Stal Marma Rzeszów – Lotos Gdańsk (19.10.2008)
Stal Marma Rzeszów – KM Ostrów Wlkp. (05.04.2009)
Stal Marma Rzeszów – GTŻ Grudziądz (19.04.2009)
Stal Marma Rzeszów – Start Gniezno (14.06.2009)
Stal Marma Rzeszów – PSŻ Poznań (28.06.2009)
Stal Marma Rzeszów – Lokomotive Daugavpils (05.07.2009)
Stal Marma Rzeszów – PSŻ Poznań (16.08.2009)
Stal Marma Rzeszów – Lokomotive Daugavpils (06.09.2009)
Stal Marma Rzeszów – Start Gniezno (26.09.2009)
Stal Marma Rzeszów (2010)
Stal Marma Rzeszów – GTŻ Grudziądz (11.04.2010)
Stal Marma Rzeszów – Lechma Poznań (18.04.2010)
Stal Marma Rzeszów – Lokomotive Daugavpils (09.05.2010)
Stal Marma Rzeszów – Start Gniezno (23.05.2010)
Stal Marma Rzeszów – RKM Rybnik (06.06.2010)
Stal Marma Rzeszów – Wybrzeże Gdańsk (27.06.2010)
Stal Marma Rzeszów – Start Gniezno (15.08.2010)
Stal Marma Rzeszów – Lotos Gdańsk (29.08.2010)
Stal Marma Rzeszów – Lokomotive Daugavpils (26.09.2010)
Stal Marma Rzeszów – Caelum Stal Gorzów (03.04.2011)
Stal Marma Rzeszów – Unibax Toruń (25.04.2011)
Stal Marma Rzeszów – Tauron Azoty Tarnów (22.05.2011)
Stal Marma Rzeszów – Falubaz Zielona Góra (29.05.2011)
Stal Marma Rzeszów – Włókniarz Częstochowa (19.06.2011)
Stal Marma Rzeszów – Sparta Wrocław (26.06.2011)
Stal Marma Rzeszów – Falubaz Zielona Góra (07.08.2011)
Stal Marma Rzeszów – Unia Leszno (29.04.2012)
Stal Marma Rzeszów – Unibax Toruń (06.05.2012)
Stal Marma Rzeszów – Polonia Bydgoszcz (03.06.2012)
Stal Marma Rzeszów – Włókniarz Częstochowa (10.06.2012)
Stal Marma Rzeszów – Unia Tarnów (17.06.2012)
Stal Marma Rzeszów – Falubaz Zielona Góra (22.07.2012)
Stal Marma Rzeszów – Sparta Wrocław (29.07.2012)
Stal Marma Rzeszów – Stal Gorzów (12.08.2012)
Stal Marma Rzeszów – Lotos Wybrzeże Gdańsk (26.08.2012)
Stal Marma Rzeszów – Włókniarz Częstochowa (21.04.2013)
Stal Marma Rzeszów – Unia Tarnów (05.05.2013)
Stal Marma Rzeszów – Sparta Wrocław (12.05.2013)
Stal Marma Rzeszów – Unia Leszno (26.05.2013)
Stal Marma Rzeszów – Polonia Bydgoszcz (09.06.2013)
Stal Marma Rzeszów – Unibax Toruń (16.06.2013)
Stal Marma Rzeszów – Start Gniezno (21.07.2013)
Stal Marma Rzeszów – Stal Gorzów (04.08.2013)
Stal Marma Rzeszów – Falubaz Zielona Góra (15.08.2013)
Apator Toruń – Van Pur Rzeszów
Speedway Club Łódź – Leżajsk 1525 Krosno (26.04.1998)
Stal Gorzów Wlkp. – Stal Rzeszów (13.07.2003)
TŻ Sipma Lublin – KSŻ Krosno (24.07.2005)
Unia Leszno – Van Pur Rzeszów (24.05.1998)
Unia Leszno – Marma Rzeszów (03.05.2006)
Unia Tarnów – Stal Marma Rzeszów (07.07.2013)
Wanda Kraków – KSM Krosno
Wanda Kraków – KSM Krosno (18.08.2013)
Włókniarz Częstochowa – Marma Rzeszów (09.04.2007)
Wybrzeże Gdańsk – Stal Rzeszów (13.05.??)
*** INNE:
MOSIR Sanok
Stal Mielec (04.07.1996)
Stal Mielec (05.07.1996) basen
Stal Mielec (16.07.1996)
Stal Mielec (20.07.1996)
Stal Mielec (27.07.1996)
Stal Mielec (40.07.1996)



PROGRAMY:

Czarni Jasło (jesień 2005)
Czarni Jasło (wiosna 2006)
Czarni Jasło (jesień 2006)
Czarni Jasło (jesień 2007)
Czarni Jasło (wiosna 2008)
JKS Jarosław - Lechia Sędziszów (14.03.2009)
JKS Jarosław - Siarka Tarnobrzeg (25.04.2009)
JKS Jarosław - Zryw Dzikowiec (30.05.2009)
JKS Jarosław - Rzemieślnik Pilzno (10.06.2009)
Karpaty Krosno – Legia Warszawa (21.10.1992) PP
Karpaty Krosno – Stal Stalowa Wola (38.03.1993)
Karpaty Krosno – Zryw Dzikowiec (5.10.2007)
Karpaty Krosno – Orzeł Przeworsk (03.11.2007)
Karpaty Krosno (jesień 2008)
Karpaty Krosno – Orlęta Łuków (11.04.2009)
Resovia Rzeszów (jesień 2006)
Resovia Rzeszów – Stal Rzeszów (08.05.2010)
Stal Mielec – Real Madryt (15.09.1976) PEMK
Stal Mielec (wiosna 1977)
Stal Mielec – KSC Lokeren (15.09.1982) PUEFA
Stal Mielec – Bałtyk Gdynia (28.07.1985)
Stal Mielec – Legia Warszawa (25.08.1985)
Stal Mielec – Górnik Zabrze (14.09.1985)
Stal Mielec – Zagłębie Sosnowiec (29.09.1985)
Stal Mielec – Górnik Wałbrzych (12.10.1985)
Stal Mielec – Pogoń Szczecin (08.03.1986)
Stal Mielec – Widzew Łódź (15.03.1986)
Stal Mielec – Lechia Gdańsk (29.03.1986)
Stal Mielec – Motor Lublin (06.04.1986)
Stal Mielec – Śląsk Wrocław (16.04.1986)
Stal Mielec – Podlasie Biała Podlaska (01.09.2010)
Stal Mielec – Polonia Przemyśl (11.09.2010)
Stal Rzeszów (wiosna 1997)
Stal Rzeszów – Proszowianka Proszowice (13.10.2002)
Stal Rzeszów – Motor Lublin (27.09.2003)
Stal Rzeszów – Hetman Zamość (10.10.2003)
Stal Rzeszów – Resovia Rzeszów (09.11.2003)
Stal Rzeszów – Ruch Chorzów (19.06.2004) Baraż o II ligę
Stal Rzeszów - Resovia Rzeszów (28.10.2007)
Stal Sanok (wiosna 2006)
Stal Sanok – Polonia Bytom (23.08.2006) PP
Stal Sanok – Kolejarz Stróże (30.08.2006)
Stal Sanok – Motor Lublin (02.09.2006)
Stal Sanok – Hetman Zamość (16.09.2006)
Stal Sanok – Legia Warszawa (20.09.2006) PP
Stal Sanok – Stal Rzeszów (30.09.2006)
Stal Sanok – AKS Busko Zdrój (14.10.2006)
Stal Stalowa Wola – RKS Radomsko (17.05.2003)
Wisłoka Dębica - Stal Sanok (23.09.2006)
Turniej Jubileuszowy Stali Mielec z okazji 70-lecia (10.01.2009)
XIV Halowy Turniej im. M. Lotycza (24.01.2009)
XV Halowy Turniej im. M. Lotycza (10.01.2010)
Turniej Derby Mielca (12.01.2013)

Aarhus GF – Stal Mielec (19.09.1979) PUEFA
Arka Gdynia – Tłoki Gorzyce (02.11.2002)
Avia Świdnik – Stal Sanok (17.03.2012)
Avia Świdnik – Stal Mielec (14.04.2012)
Bałtyk Gdynia – Stal Rzeszów (12.08.1989)
Bałtyk Gdynia – Resovia Rzeszów (14.10.1989)
Bałtyk Gdynia – Stal Stalowa Wola (18.04.1990)
Cracovia Kraków – Siarka Tarnobrzeg (06.04.2003)
Cracovia Kraków – Stal Rzeszów (14.05.2003)
Cracovia Kraków – Tłoki Gorzyce (15.11.2003)
GKS Katowice – Stal Mielec (26.10.1985)
GKS Katowice – Stal Stalowa Wola (26.08.1987)
GKS Katowice – Stal Mielec (14.10.1989)
GKS Katowice – Stal Stalowa Wola (04.08.1991)
GKS Katowice – Pegrotour Dębica (07.09.1991)
GKS Katowice – Stal Stalowa Wola (28.05.1994)
GKS Katowice – Stal Stalowa Wola (14.06.1995)
GKS Katowice – Siarka Tarnobrzeg (04.05.1996)
Hetman Zamość – Wisłoka Dębica (09.04.1995)
Hetman Zamość – Stal Stalowa Wola (20.09.1995)
Hetman Zamość – Stal Mielec (23.04.1997)
Hetman Zamość – Siarka Tarnobrzeg (27.04.1997)
Hetman Zamość – Stal Stalowa Wola (27.09.1998)
Hetman Zamość – Stal Sanok (01.05.1999)
Hetman Zamość – Stal Stalowa Wola (18.09.1999)
Hetman Zamość – Siarka Tarnobrzeg (07.06.2000)
Hetman Zamość – Tłoki Gorzyce (16.09.2000)
Hetman Zamość – Tłoki Gorzyce (19.10.2002)
Hetman Zamość – Stal Stalowa Wola (19.04.2003)
Hetman Zamość – Resovia Rzeszów (27.08.2003)
Hetman Zamość – Stal Stalowa Wola (06.09.2003)
Hetman Zamość – Polonia Przemyśl (14.04.2004)
Hetman Zamość – Stal Rzeszów (16.05.2004)
Hetman Zamość – Pogoń Leżajsk (20.04.2005)
Hetman Zamość – Polonia Przemyśl (11.06.2005)
Jagiellonia Białystok – Tłoki Gorzyce (03.11.2001)
Jeziorak Iława – Stal Stalowa Wola (26.04.1997)
Korona Kielce – Polonia Przemyśl (03.05.2003)
Korona Kielce – Siarka Tarnobrzeg (27.09.2003)
Korona Kielce – Resovia Rzeszów (19.05.2004)
Korona Kielce – Stal Mielec (27.11.2004) PP
Lech Poznań – Stal Mielec (18.04.1987)
Lech Poznań – Stal Stalowa Wola (05.09.1987)
Lech Poznań – Stal Mielec (21.10.1992)
Lechia Gdańsk – Stal Stalowa Wola 18.11.2006
Legia Warszawa – Stal Mielec (15.04.1989)
ŁKS Łodź – Stal Rzeszów (30.05.1976)
Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Rzeszów (15.04.2007)
Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Rzeszów (04.11.2007)
Piast Gliwice – Stal Stalowa Wola (27.04.2007)
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stal Stalowa Wola (09.05.2009)
Pogoń Szczecin – Stal Mielec (17.08.1985)
Polonia Bytom – Stal Mielec (25.04.1979)
Polonia Bytom – Stal Mielec (28.07.1979)
Polonia Bytom – Igloopol Dębica (28.03.1990)
Polonia Warszawa – Stal Mielec (26.10.2004)
Polonia Warszawa – Stal Stalowa Wola (06.10.2007)
Pomezania Malbork – Wisłoka Dębica (15.10.1994)
Pomezania Malbork – Stal Stalowa Wola (12.06.1996)
Pomezania Malbork – Siarka Tarnobrzeg (17.08.1996)
Pomezania Malbork – Stal Stalowa Wola (07.09.1996)
Przebój Wolbrom – Stal Rzeszów (11.08.2007)
Ruch Chorzów – Stal Stalowa Wola (29.04.1995)
Stal Kraśnik – Stal Sanok (01.04.2012)
Śląsk Wrocław – Stal Stalowa Wola (11.10.2006)
Ś


Ostatnio zmieniony przez Wojtex216 dnia Nie 11:10, 15 Gru 2013, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
piascik1991



Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 108
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Sob 22:01, 06 Kwi 2013    Temat postu:

jakieś zdjecia? jak masz to poukladane czy cos?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość






PostWysłany: Sob 22:20, 06 Kwi 2013    Temat postu:

Brawo! Oby tak dalej! Przyznam się, że nie dałem rady wszystkich przeczytać
Powrót do góry
Wojtex216



Dołączył: 26 Lut 2012
Posty: 10
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Nie 0:03, 07 Kwi 2013    Temat postu:

piascik1991 napisał:
jakieś zdjecia? jak masz to poukladane czy cos?

Zdjęcia wklejam na moja stronke [link widoczny dla zalogowanych] (narazie jest ich mało ale wklejam po kilka dziennie).
Bilety mam poukladane kazdy klub osobno w segregatorze (5 segregatorów grubo wypchanych) Wesoly

Jeśli posiadacie obojetnie jakie bilety sportowe to mozecie do mnie pisac.


Ostatnio zmieniony przez Wojtex216 dnia Nie 11:07, 15 Gru 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
listekBKS



Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 296
Przeczytał: 1 temat

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: GDAŃSK/KASZUBY

PostWysłany: Pią 15:45, 17 Maj 2013    Temat postu:

Imponujący spis.Pozdrawiam i powodzenia życzę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Baca



Dołączył: 01 Maj 2011
Posty: 79
Przeczytał: 4 tematy

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Gorzów Wlkp,

PostWysłany: Pią 15:48, 17 Maj 2013    Temat postu:

I to jest kolekcja Wesoly Moze kiedys i ja tyle bede mial Wesoly
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość






PostWysłany: Sob 20:42, 18 Maj 2013    Temat postu:

Imponujący spis
Nigdy nie widziałem czegoś podobnego
Powrót do góry
Wojtex216



Dołączył: 26 Lut 2012
Posty: 10
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Nie 11:17, 15 Gru 2013    Temat postu:

Aktualizacja
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wojtex216



Dołączył: 26 Lut 2012
Posty: 10
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pią 21:13, 31 Sty 2014    Temat postu:

Aktualizacja kolekcji [link widoczny dla zalogowanych]
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Włóczykij



Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 836
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z Gór

PostWysłany: Sob 2:53, 01 Lut 2014    Temat postu:

Oby tak dalej Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szaliki Klubowe Strona Główna -> Inne kolekcje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
gRed v1.3 // Theme created by Sopel & Programosy
Regulamin