Forum Szaliki Klubowe Strona Główna

 PROJEKTY - wykonanie, pomoc etc.
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
adamus1977
AC Milan


Dołączył: 15 Mar 2008
Posty: 285
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Hajnówka

PostWysłany: Sob 10:04, 01 Sie 2009    Temat postu: PROJEKTY - wykonanie, pomoc etc.

Panowie!

Jakoże, w tym dziale pojawia sie juz któryś z kolei, post na temat projektów, zakładam jeden temat związany z projektowaniem szali. Tutaj piszemy o projektach i o wszystkich sprawach z tym związanym.

Tamte tematy zamykam.

Pozdrawiam Adam.


Ostatnio zmieniony przez adamus1977 dnia Sob 12:32, 01 Sie 2009, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość






PostWysłany: Śro 16:53, 12 Sie 2009
PRZENIESIONY
Śro 19:03, 12 Sie 2009    Temat postu: pomóżcie:)

mam zrobiona jedna strone szalika a na drógiej stronie chce zrobic pasiaka z napisem : "raz na ulicy raz na stadionie spójrz na te barwy to ich własnie bronie" i jakiegos goscia na środku kibola a po bokach jakies obrazki może byc pies...... albo szalik pół na pół lewa strona zielona a prawa czerwona
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Pią 8:23, 14 Sie 2009    Temat postu:

Witam

Potrzebuje pomocy. Orientuje sie ktos co to jest za czcionka na szalu ponizej.. Prosilbym o nazwe i ewentualnie jakis link Wesoly Z gory dzieki Wesoly

Powrót do góry
adamus1977
AC Milan


Dołączył: 15 Mar 2008
Posty: 285
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Hajnówka

PostWysłany: Pią 9:08, 14 Sie 2009    Temat postu:

Proponuje Ci wbic do WMG! Do naszego pasiaka forum, podsyłał mi czcionki.
Pzdr. Adam
Powrót do góry
Zobacz profil autora
cooshtee



Dołączył: 01 Gru 2005
Posty: 538
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pią 10:05, 14 Sie 2009    Temat postu:

jergust napisał:
Witam

Potrzebuje pomocy. Orientuje sie ktos co to jest za czcionka na szalu ponizej.. Prosilbym o nazwe i ewentualnie jakis link Wesoly Z gory dzieki Wesoly


Ja kiedyś używałem coś o nazwie "old english" czy "old england"
Chyba podobna: [link widoczny dla zalogowanych]

A gdyby ktoś chciał gotyk ociekający krwią Very Happy to chyba "blood of dracula" się nazywa Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość






PostWysłany: Pią 10:21, 14 Sie 2009    Temat postu:

OK juz znalazlem Wesoly Dzieki za pomoc Wesoly

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Pią 10:24, 14 Sie 2009, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
WMG



Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 219
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pią 12:12, 14 Sie 2009    Temat postu:

[link widoczny dla zalogowanych]
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość






PostWysłany: Pią 12:41, 14 Sie 2009    Temat postu:

Dzięki WMG świetna stronka Wesoly
Powrót do góry
Boss
cham bez szkoły


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 204
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: allegro.pl

PostWysłany: Sob 13:18, 15 Sie 2009    Temat postu:

Trzeba Mi 1 projekt vlepki zrobic ;> 10 cm na 10 cm :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora
WMG



Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 219
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Sob 13:42, 15 Sie 2009    Temat postu:

Boss napisał:
Trzeba Mi 1 projekt vlepki zrobic ;> 10 cm na 10 cm :>



nawijaj co ma na niej być Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość






PostWysłany: Wto 0:44, 22 Wrz 2009    Temat postu:

Witam , projektuje flagę swojego klubu lecz brak mi jeszcze jakiegoś ciekawego tekstu na nią , byłbym wdzięczny za pomoc. Chciałbym dodać ,że nazwa klubu to ZIELONI Koźminek.

Projekt jest z letsza amatorski , jeśli jest możliwość to prosiłbym o jakieś podpowiedzi jak co można ulepszyć (może ktoś by mi podesłał jakąś fajną czcionkę z polskimi znakami)
Link do flagi mogę wysłać na priva, gdyż na razie nie mogę umieszczać linków na forum.

Z góry dziękuje za pomoc.


Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Wto 10:03, 22 Wrz 2009, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
grzesiek88



Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 11
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Daleszyce / Kielce

PostWysłany: Śro 18:35, 30 Wrz 2009    Temat postu:

Nie wiem czy w dobrym temacie pisze ale mozna by pomyslec nad szalami dzianymi Reprezentacji Polski. Bo wszedzie gdzie mozna kupic sa tkane
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Aro
Legia Warszawa


Dołączył: 30 Lis 2005
Posty: 1579
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: L-wo

PostWysłany: Śro 21:00, 30 Wrz 2009    Temat postu:

Jest cała kupa dzianych.Są pasiaki i są tkane do wyboru do koloru.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość






PostWysłany: Pon 14:57, 05 Paź 2009    Temat postu:

Projekty graficzne, vlepki, szale, strony www: [link widoczny dla zalogowanych]
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Nie 21:20, 01 Lis 2009    Temat postu: Re: pomóżcie:)

krzysiek525 napisał:
mam zrobiona jedna strone szalika a na drógiej stronie chce zrobic pasiaka z napisem : "raz na ulicy raz na stadionie spójrz na te barwy to ich własnie bronie" i jakiegos goscia na środku kibola a po bokach jakies obrazki może byc pies...... albo szalik pół na pół lewa strona zielona a prawa czerwona


po pierwsze hasło słabe, skserowane, było na dziesiątkach gadżetów w Polsce. Po drugie nie lansowałbym się na kibola bo niedawno widziałem Cie na meczu z trąbką nieźle podjaranego Laughing . Po trzecie pies jest na naszym szaliku czyli Wisła FC Juszczyn(zainteresowanych zapraszam na nasze forum wfcj.cba.pl) . I po czwarte jak widzę Was czasami na meczu Naroża, to mi naprawdę żal, trzeba się najpierw zastanowić co ma być na szaliku i jak jest w realu a nie lansować się na kiboli.

Bez napinki, to tylko moje zdanie. Pozdrawiam i przepraszam że odbiegłem od tematu.


Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Nie 21:22, 01 Lis 2009, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Nie 22:01, 01 Lis 2009    Temat postu: Re: pomóżcie:)

KrystianFCJ napisał:
krzysiek525 napisał:
mam zrobiona jedna strone szalika a na drógiej stronie chce zrobic pasiaka z napisem : "raz na ulicy raz na stadionie spójrz na te barwy to ich własnie bronie" i jakiegos goscia na środku kibola a po bokach jakies obrazki może byc pies...... albo szalik pół na pół lewa strona zielona a prawa czerwona


po pierwsze hasło słabe, skserowane, było na dziesiątkach gadżetów w Polsce. Po drugie nie lansowałbym się na kibola bo niedawno widziałem Cie na meczu z trąbką nieźle podjaranego Laughing . Po trzecie pies jest na naszym szaliku czyli Wisła FC Juszczyn(zainteresowanych zapraszam na nasze forum wfcj.cba.pl) . I po czwarte jak widzę Was czasami na meczu Naroża, to mi naprawdę żal, trzeba się najpierw zastanowić co ma być na szaliku i jak jest w realu a nie lansować się na kiboli.

Bez napinki, to tylko moje zdanie. Pozdrawiam i przepraszam że odbiegłem od tematu.

Bez napinki . sam się gościu napinasz. Co ci do tego że chcą mieć szalik. ten szalik o którym piszesz też jest po części skserowany od innej ekipy, nie będę pisał o jakiej bo i tak byś nie uwierzył.
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Nie 22:22, 01 Lis 2009    Temat postu: Re: pomóżcie:)

ZBYCHO napisał:
KrystianFCJ napisał:
krzysiek525 napisał:
mam zrobiona jedna strone szalika a na drógiej stronie chce zrobic pasiaka z napisem : "raz na ulicy raz na stadionie spójrz na te barwy to ich własnie bronie" i jakiegos goscia na środku kibola a po bokach jakies obrazki może byc pies...... albo szalik pół na pół lewa strona zielona a prawa czerwona


po pierwsze hasło słabe, skserowane, było na dziesiątkach gadżetów w Polsce. Po drugie nie lansowałbym się na kibola bo niedawno widziałem Cie na meczu z trąbką nieźle podjaranego Laughing . Po trzecie pies jest na naszym szaliku czyli Wisła FC Juszczyn(zainteresowanych zapraszam na nasze forum wfcj.cba.pl) . I po czwarte jak widzę Was czasami na meczu Naroża, to mi naprawdę żal, trzeba się najpierw zastanowić co ma być na szaliku i jak jest w realu a nie lansować się na kiboli.

Bez napinki, to tylko moje zdanie. Pozdrawiam i przepraszam że odbiegłem od tematu.

Bez napinki . sam się gościu napinasz. Co ci do tego że chcą mieć szalik. ten szalik o którym piszesz też jest po części skserowany od innej ekipy, nie będę pisał o jakiej bo i tak byś nie uwierzył.



Ja nie mam nic do tego że robią szalik, niech sobie nawet 10 czy 20 zrobią. Napisałem tylko żeby się nie lansowali na kiboli, bo to trochę śmiesznie wygląda, jeśli realia są inne, a ja dobrze wiem jakie są. Jeśli chodzi o nasz szal to nie wiem o co Ci biega z tym że skserowany, bo pomysł jest własny, może tylko jakieś podobieństwo widzisz. Jeśli dalej chcesz prowadzić niepotrzebną dyskusję to zapraszam na priv, żeby nie zaśmiecać tematu.


Pozdrawiam
Powrót do góry
.M.
Stomil Olsztyn


Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 175
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Nie 22:25, 01 Lis 2009    Temat postu:

Tylko po to się tu zarejestrowałeś by się napiąć do "rywala zza miedzy" ? Pomyliłeś fora!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość






PostWysłany: Pon 8:15, 02 Lis 2009    Temat postu:

.M. napisał:
Tylko po to się tu zarejestrowałeś by się napiąć do "rywala zza miedzy" ? Pomyliłeś fora!


nie, sam kolekcjonuję szaliki. Zamierzam wkleić też swoją kolekcję.


Pozdrawiam
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Pon 8:42, 02 Lis 2009    Temat postu:

To wrzuć zdjęcia...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Szaliki Klubowe Strona Główna -> Dyskusje o szalach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
gRed v1.3 // Theme created by Sopel & Programosy
Regulamin